Wiadomości o podobnej tematyce

 • Czystki na ministerstwie finansów Uzbekistanu - zwolniono ponad 500 osób

  562 pracowników ministerstwa finansów Uzbekistanu zwolniono na związku z poleceniem prezydenta Szawkata Mirzijojewa, by resort "wykorzenił nieefektywność" pozbył się "szpiclów" szargających jego reputację - podał na środę Reuters, powołując się na uzbecką agencję UzA.

 • Eksperci: Sytuacja na Rosji powinna bardziej połączyć gospodarkę Polski krajów nadbałtyckich

  Polska ma historyczną szansę zacieśnić relacje gospodarcze polityczne z Litwą, Łotwą Estonią. Jeżeli rząd będzie lobbować za naszymi interesami, to z większą łatwością wygra, mając za sobą te kraje twierdzi ekonomista analityk gospodarczy Łukasz Białek.

 • Były menedżer Volkswagena skazany na więzienie na związku z aferą spalinową

  Były menedżer Volkswagena na Detroit Oliver Schmidt, który przyznał się, że pomagał firmie unikać przepisów dotyczących czystości powietrza, został skazany na siedem lat więzienia grzywnę na wysokości 400 tys. dol. - podał na czwartek serwis BBC.

 • Ekspert: Bruksela nie był na stanie powstrzymać budowy Nord Streamu 2

  Bruksela nie był na stanie powstrzymać budowy Nord Streamu 2. Gazociąg najprawdopodobniej powstanie, a wypowiedzi niemieckiego ministra spraw zagranicznych Sigmara Gabriela to potwierdzają - mówi Katja Yafimava, ekspertka Oxford Institute for Energy Studies.

Opublikowany przez Anna Sudoł | 2016-07-06

Zegarek damski - ponadczasowy gadżet

Zegarek damski przestał być jedynie praktycznym czasomierzem, jest obecnie designerskim elementem garderoby, często budującym wizerunek kobiety.

Staje się także multifunkcyjnym urządzeniem, dyktującym aktywny tryb życia, często z elementem rywalizacji sportowej. Damskie zegarki stylizowane mogą być na biżuteryjne ozdoby kobiecego nadgarstka, od subtelnych cienkich łańcuszków po bardzo bogato zdobione bransolety (więcej przeczytasz na https://dolinski.pl/zegarki-damskie/). Naturalne kruszce, takie jak srebro, żółte czy różowe złoto, pięknie prezentują się zarówno jako materiał na pasek, jak i tarczę zegarka. Od klasycznego, minimalistycznego designu, aż po misternie zdobione kamieniami czy fantazyjnymi motywami- każdy z zegarków znajdzie swoją amatorkę. Po erze cyfrowych, nowoczesnych zegarków, wraca moda na klasyczne, analogowe cudeńka. Modne są zarówno pastelowe, bardzo kobiece w swym charakterze, delikatne zegarki, jak i stylizowane na męskie zegarki o masywnej, surowej tarczy i grubej bransolecie. Moda unisex wkroczyła także na rynek zegarków. Zaciera się także podział na zegarki dopasowane do okoliczności- biznesowe, ekstrawaganckie czy sportowe. Sztywna etykieta dopasowywania każdego elementu garderoby do okazji, odchodzi w niepamięć- eklektyczny styl, tak bardzo teraz modny, dotyczy także zabawy zegarkami w ich komponowaniu się z całością looku współczesnej kobiety. 
W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się zegarki w typowo sportowym stylu, silikonowe, praktyczne i wygodne. Są jednym z symboli życia w stylu fit. Jednak tym, co obecnie dominuje na rynku zegarków jest- wpisujące się w sportowy trend aktywnego życia- multifunkcyjne urządzenie, posiadające m. in. funkcję krokomierza, pulsometra czy licznika spalanych kalorii. Takie futurystyczne cudeńka są must have dla każdej aktywnej kobiety, demonstrując jej zaangażowanie w dbałość o zdrowy, sportowy styl życia. 
Kolejnym cudem techniki są zegarki typu smart watch, zintegrowane z telefonem komórkowym, co ułatwia rejestrację i kontrolowanie postępów w aktywności fizycznej. Są to najczęściej zegarki charakteryzujące się prostotą wyglądu i funkcjonalnością, zarówno na poziomie materiału (silikon), jak i obsługi, która często jest intuicyjna. 
Skórzane, ceramiczne, plastikowe, gumowe czy z metalu? Bogate w formie czy minimalistyczne? Romantyczne czy praktyczne? Dziś zegarek to wyraz gustu i stylu jego właścicielki, jej sposobu życia, a także zasobności portfela. A przede wszystkim- jest wyznacznikiem jej umiejętności bawienia się modą. A Ty- jaki zegarek dziś założysz?

 • Doliński Watch Service s.c.

  Plac Uniwersytecki 15B,
  50-137 Wrocław,
  tel. 71 344 60 11,
  fax: 71 342 00 64,
  kom. 513 099 321,
  sklep@dolinski.pl

  https://dolinski.pl

Fotografie:

uroda
kosmetyki
wizerunek

Czystki na ministerstwie finansów Uzbekistanu - zwolniono ponad 500 osób

562 pracowników ministerstwa finansów Uzbekistanu zwolniono na związku z poleceniem prezydenta Szawkata Mirzijojewa, by resort "wykorzenił nieefektywność" pozbył się "szpiclów" szargających jego reputację - podał na środę Reu...