Wiadomości o podobnej tematyce

 • Czystki na ministerstwie finansów Uzbekistanu - zwolniono ponad 500 osób

  562 pracowników ministerstwa finansów Uzbekistanu zwolniono na związku z poleceniem prezydenta Szawkata Mirzijojewa, by resort "wykorzenił nieefektywność" pozbył się "szpiclów" szargających jego reputację - podał na środę Reuters, powołując się na uzbecką agencję UzA.

 • Eksperci: Sytuacja na Rosji powinna bardziej połączyć gospodarkę Polski krajów nadbałtyckich

  Polska ma historyczną szansę zacieśnić relacje gospodarcze polityczne z Litwą, Łotwą Estonią. Jeżeli rząd będzie lobbować za naszymi interesami, to z większą łatwością wygra, mając za sobą te kraje twierdzi ekonomista analityk gospodarczy Łukasz Białek.

 • Były menedżer Volkswagena skazany na więzienie na związku z aferą spalinową

  Były menedżer Volkswagena na Detroit Oliver Schmidt, który przyznał się, że pomagał firmie unikać przepisów dotyczących czystości powietrza, został skazany na siedem lat więzienia grzywnę na wysokości 400 tys. dol. - podał na czwartek serwis BBC.

 • Ekspert: Bruksela nie był na stanie powstrzymać budowy Nord Streamu 2

  Bruksela nie był na stanie powstrzymać budowy Nord Streamu 2. Gazociąg najprawdopodobniej powstanie, a wypowiedzi niemieckiego ministra spraw zagranicznych Sigmara Gabriela to potwierdzają - mówi Katja Yafimava, ekspertka Oxford Institute for Energy Studies.

Opublikowany przez Kalina Szymańska | 2019-02-20

Zabiegi dermatologiczne, które przynoszą efekty

W dzisiejszych czasach, sporo osób ma problemy ze skórą.

Dla każdego ważny jest atrakcyjny wygląd i gładka skóra, zwłaszcza na twarzy. Często jednak dotykają nas różne problemy skórne, wywołane czynnikami zewnętrznymi albo nieprawidłowym odżywianiem. Zdarza się, że mamy uczulenie na jakieś składniki w naszej diecie, ale nie mamy świadomości tego i dalej spożywamy to, co nam szkodzi.

Kiedy nie możemy poradzić sobie z problemami skórnymi przez dłuższy czas, warto udać się do dermatologa, który znajdzie przyczynę naszego problemu. Oczywiście przepisze on leki, ale nie ma gwarancji, że pomogą nam i przyniosą taki rezultat jakiego się spodziewamy.

Można również spróbować metod naturalnych, które mają właściwości oczyszczające i pielęgnujące naszą twarz. Tak prawidłowo przygotowana skóra będzie się ładnie prezentować. Ważne jest aby zrezygnować z kosmetyków, które również mogą w żadnym stopniu nie przynosić pożytku. To właśnie one mogą być przyczyną naszych problemów. Warto przeanalizować skład podkładu czy pudru, jakiego używany. W przypadku mężczyzny może to być niewłaściwie dobrana pianka do golenia lub krem.

Takie wrażliwe skóry potrzebują odpowiedniego traktowania. Można nawilżać twarz zwykłą oliwą lub innym tłuszczem, którego skład jest bardzo prosty i nie ma żadnych konserwantów ani dodatków. Takie kosmetyki są bezpieczne dla twarzy, jak najbardziej wskazane do tego, żeby ich używać. Są też niedrogie ich zastosowanie sprawia, że chętnie po nie sięgamy. Najlepiej próbować najpierw najprostszych metod, które mogą się okazać zbawienne dla naszej skóry, a kiedy nie udaje się to nam i nie przynoszą takiego rezultatu i efektu jakiego byśmy chcieli, dobrze jest udać się do lekarza specjalisty, który pomoże nam rozwiązać ten kłopot. Warto o siebie dbać i dbać na co dzień również o prawidłową higienę twarzy. Trzeba analizować skład kosmetyków, dostarczyć organizmowi witamin i minerałów, aby dać mu szansę na odbudowę skóry, na którą ma wpływ to, co jemy. W niektórych sytuacjach pomocne mogą być zabiegi dermatologiczne.

https://www.dermedica.com.pl/

Fotografie:

Zdrowie

Czystki na ministerstwie finansów Uzbekistanu - zwolniono ponad 500 osób

562 pracowników ministerstwa finansów Uzbekistanu zwolniono na związku z poleceniem prezydenta Szawkata Mirzijojewa, by resort "wykorzenił nieefektywność" pozbył się "szpiclów" szargających jego reputację - podał na środę Reu...