Wiadomości o podobnej tematyce

 • Czystki na ministerstwie finansów Uzbekistanu - zwolniono ponad 500 osób

  562 pracowników ministerstwa finansów Uzbekistanu zwolniono na związku z poleceniem prezydenta Szawkata Mirzijojewa, by resort "wykorzenił nieefektywność" pozbył się "szpiclów" szargających jego reputację - podał na środę Reuters, powołując się na uzbecką agencję UzA.

 • Eksperci: Sytuacja na Rosji powinna bardziej połączyć gospodarkę Polski krajów nadbałtyckich

  Polska ma historyczną szansę zacieśnić relacje gospodarcze polityczne z Litwą, Łotwą Estonią. Jeżeli rząd będzie lobbować za naszymi interesami, to z większą łatwością wygra, mając za sobą te kraje twierdzi ekonomista analityk gospodarczy Łukasz Białek.

 • Były menedżer Volkswagena skazany na więzienie na związku z aferą spalinową

  Były menedżer Volkswagena na Detroit Oliver Schmidt, który przyznał się, że pomagał firmie unikać przepisów dotyczących czystości powietrza, został skazany na siedem lat więzienia grzywnę na wysokości 400 tys. dol. - podał na czwartek serwis BBC.

 • Ekspert: Bruksela nie był na stanie powstrzymać budowy Nord Streamu 2

  Bruksela nie był na stanie powstrzymać budowy Nord Streamu 2. Gazociąg najprawdopodobniej powstanie, a wypowiedzi niemieckiego ministra spraw zagranicznych Sigmara Gabriela to potwierdzają - mówi Katja Yafimava, ekspertka Oxford Institute for Energy Studies.

Opublikowany przez Tomasz Krzewiński | 2015-05-30

Trudna sztuka obdarowywania

Sztuka dawania prezentów nie należy do najłatwiejszych.

Trzeba przecież pamiętać o tylu rzeczach! Dla kogo przeznaczony jest prezent, czy nie będzie prezentem zbyt zobowiązującym lub osobistym, na tym poziomie związku lub wręcz odwrotnie - zbyt trywialnym i obojętnym względem tego, co nas łączy z drugą osobą. Poza tym musi trafiać w gusta obdarowanej osoby i sprawić jej radość. Dobór prezentu, odpowiedniego prezentu musi więc być trudną sztuką. Ale jest też sztuką, którą warto opanować, żeby sprawiać radość swoim najbliższym.

Wielu mężczyzn od zawsze zachodzi w głowę - jaki będzie najlepszy prezent od ukochanego mężczyzny dla ukochanej kobiety? Prezent osobisty, ale nie zawstydzająco intymny i prezent, który pokaże ukochanej kobiecie zaangażowanie w związek. Markowy zegarek dla kobiety to doskonały pomysł. Zegarek należy do grona prezentów osobistych lecz nie intymnych - jak niemalże cała biżuteria. Bo przecież nie należy zapominać - zegarek to biżuteria, użytkowa, ale wciąż biżuteria. A przecież, sama statystyka nam to powie - kobiety uwielbiają biżuterię.

Zakup (sportowego) zegarka damskiego nie jest jednak tak prostą sprawą. Jest sprawą równie skomplikowaną jak pomysł na prezent. Trzeba znać upodobania kobiety, którą pragniemy obdarować - czy woli duże, sportowe zegarki czy może delikatne i bardzo kobiece? Na łańcuszku czy skórzanym pasku? A to tylko początek. Zegarek kobiecy powinien być swoistym odwzorowaniem kobiecego stylu życia - inny spodoba się sportsmence, a inny uszczęśliwi delikatną kobietę o manierach prawdziwej damy, która nie wyobraża sobie stroju innego niż elegancka sukienka.

Idealne prezenty w postaci markowych zegarków znajdziecie na stronie techtime.pl.

Fotografie:

uroda
kosmetyki
wizerunek
biżuteria

Czystki na ministerstwie finansów Uzbekistanu - zwolniono ponad 500 osób

562 pracowników ministerstwa finansów Uzbekistanu zwolniono na związku z poleceniem prezydenta Szawkata Mirzijojewa, by resort "wykorzenił nieefektywność" pozbył się "szpiclów" szargających jego reputację - podał na środę Reu...