Wiadomości o podobnej tematyce

 • Coraz mniej polskich rodzin żyje na skrajnym ubóstwie

  W Polsce obniżył się odsetek osób żyjących na skrajnym ubóstwie, zwłaszcza na rodzinach wielodzietnych. Na przestrzeni 2016 roku niemalże jedna trzecia rodzin, na których był przynajmniej troje dzieci, wyszła ze skrajnego ubóstwa, na którym była jeszcze rok wcześniej.

 • Polska Grupa Górnicza została spółką akcyjną

  Działająca dotąd jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Polska Grupa Górnicza (PGG) był teraz spółką akcyjną. na piątek katowicki sąd rejonowy wpisał przekształcenie firmy do Krajowego Rejestru Sądowego - podał rzecznik PGG Tomasz Głogowski.

 • Amerykański Senat liberalizuje prawo podatkowe

  Amerykański Senat głosami republikańskiej większości po wielogodzinnej debacie przyjął na sobotę nad ranem czasu miejscowego ustawę o reformie systemu podatkowego. na listopadzie swoją wersję ustawy o reformie systemu podatkowego przyjęła Izba Reprezentantów.

 • Rząd podniesie najniższe emerytury? Kowalczyk: Trwają rozmowy

  Na pewno coś trzeba zrobić dla emerytów. lecz nie chcę przesądzać, co to mogłoby być. a może podniesienie najniższej emerytury, a może może jakiś jednorazowy dodatek, a może dodatek do waloryzacji. Trwają rozmowy, żeby wspierać emerytów z najniższymi świadczeniami - mówi na wywiadzie Henryk Kowalczyk, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów.

Opublikowany przez Anna Sudoł | 2017-10-10

Strzyżenie psów

Nie od dziś wiadomo, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka.
To nasi wierni towarzysze, którzy są z nami na dobre i na złe. Im nie zależy na tym, jak wyglądamy, tylko kochają nas za to, że jesteśmy i bezwarunkowo. Jak wiemy, niektóre pieski potrzebują strzyżenia, by ładnie wyglądać i by sierść im nie przeszkadzała w codziennym funkcjonowaniu. Strzyżenie psów to jeden z najpopularniejszych zabiegów oferowanych przez psich fryzjerów. Fryzury są wybierane po konsultacjach, wspólnie z właścicielami. 
Usługi strzyżenia dla psów oferuje zarówno psi fryzjer w Pruszkowie, jak i psi fryzjer z Raszyna. 
Ważne, by wybrać takiego fryzjera dla naszego pupila, by nie tylko ładnie go ostrzygł, ale także miał podejście do zwierzęcia. W wielu salonach oferowane są różne usługi w zakresie strzyżenia psów, są to między innymi: strzyżenie fantazyjne, takie jak na przykład irokez czy grzywa, trymowanie, obcinanie i polerowanie pazurków, pielęgnacja oczu, czyszczenie uszów, rozczesywanie, rozkołtunianie, przygotowywanie do wystaw, wycinanie sierści między opuszkami, regeneracja włosa oraz strzyżenie według wzorca FCi. 
Strzyżenie według wzorca FCi, co to takiego? Jest to szczegółowy opis cech danej rasy, wydany i zatwierdzony przez FCI. A każdemu wzorcowi przypisywany jest unikalny numer. Zatem dbajmy o naszych pupili, zarówno rasowych, jak i o kundelki, bo te jak wiemy są najbardziej wdzięczne swoim właścicielom za wszystko. Pies to doskonały terapeuta i spędzanie z nim czasu sprawia, że jesteśmy mniej nerwowi. Pies dba także o naszą kondycję, bo przecież musimy z nim wyjść na spacer i tym samym zażyć trochę ruchu. To taki nasz trener.
Więcej szczegółów na tej stronie www

Fotografie:

pies
strzyżenie
wygląd
usługi

Coraz mniej polskich rodzin żyje na skrajnym ubóstwie

W Polsce obniżył się odsetek osób żyjących na skrajnym ubóstwie, zwłaszcza na rodzinach wielodzietnych. Na przestrzeni 2016 roku niemalże jedna trzecia rodzin, na których był przynajmniej troje dzieci, wyszła ze skrajnego ubó...