Wiadomości o podobnej tematyce

 • Blackout: Państwo zapłaci firmom za wyłączenie prądu

  Przedsiębiorcy nie będą teraz zmuszani do zmniejszenia zużycia energii na okresie zagrożenia blackoutem. Jednak ci, którzy dobrowolnie zadeklarują ograniczenie mocy, będą mogli liczyć na stały dopływ gotówki. Warunkiem będzie jednak wygranie aukcji.

 • Kwieciński: Mieszkanie plus priorytetem rządu na najbliższe miesiące

  Program Mieszkanie plus będzie priorytetem rządu na najbliższe miesiące - mówił na piątek minister inwestycji rozwoju Jerzy Kwieciński. Jak przyznał, dotychczas współpraca na rządzie wokół tego programu nie wyglądała najlepiej. Dodał, że rząd chce zmienić otoczenie prawne dla inwestycji.

 • Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

  - Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

 • Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

  Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.

Opublikowany przez Kalina Szymańska | 2015-12-14

Piękna każdego dnia

Patrzysz codziennie w lustro i wciąż powtarzasz sobie, że pora o siebie zadbać? Jeśli jesteś z okolicy Warszawy to mamy idealne rozwiązanie dla ciebie! Co powiesz na dzień relaksu i przyjemności? 
Masz ochotę? Nic prostszego. Zabieg pielęgnacyjny z pewnością odmieni twój dzień i sprawi, że na nowo zaczniesz cieszyć się życiem. Poczuj się piękna! Nasz salon kosmetyczny zadba o twoją urodę i sprawi, że zaczniesz patrzeć optymistycznie. Profesjonalna obsługa, sprzęt i produkty najwyższej jakości stanowią gwarancję naszych usług. A może dzisiaj myślałaś także o paznokciach? Chodzą głosy, że blady róż i błękit to kolory przyszłego sezonu. 
Może warto, aby właśnie te kolory zagościły na twoich paznokciach? Wypielęgnowane dłonie to podstawa. Sprawią, że poczujesz się komfortowo i przyciągniesz uwagę. Nie wiesz, jak znaleźć odpowiedni salon kosmetyczny? Wystarczy, że tym razem wpiszesz: manicure Warszawa, a otworzą się przed tobą olbrzymie możliwości. To ty decydujesz. Nie zastanawiaj się zbyt długo i weź sprawy w swoje ręce. Albo... w ręce profesjonalnej manicurzystki lub kosmetyczki. Być może zaproponowane przez nich rozwiązania zainspirują cię i zmotywują do działania. 
Nie potrzebujesz specjalnych okazji, aby zadbać o siebie. Relaksujące maseczki, odżywcze kremy i kolorowe paznokcie to rzeczy, do których każda kobieta ma pełne prawo. Jeśli jednak potrzebujesz czegoś specjalnego i chcesz zabłysnąć wśród towarzystwa, to również sprawdzi się profesjonalna kosmetyczka.

Fotografie:

uroda
kosmetyki
wizerunek
kosmetyczka

Blackout: Państwo zapłaci firmom za wyłączenie prądu

Przedsiębiorcy nie będą teraz zmuszani do zmniejszenia zużycia energii na okresie zagrożenia blackoutem. Jednak ci, którzy dobrowolnie zadeklarują ograniczenie mocy, będą mogli liczyć na stały dopływ gotówki. Warunkiem będzie...