Odzież

Wystroić się na okazję

Skojarzone z tym artykułem: odzież

(...) Jest wiele okazji, w których chcielibyśmy wyglądać jak najlepiej. Trzeba więc dokładnie przygotować się - makijaż twarzy, fryzura, ale także właściwy ubiór jest istotny. Do takich sytuacji należą m.in. ślub, chrzciny, bankiet pracowniczy, studniówka, półmetek, bal magistra, pierwszy dzień w szkole, pierwszy dzień na studiach, obrona pracy dyplomowej, egzamin, wygłaszanie uroczystego przemówienia, urodziny lub imieniny przyjaciół. Oczywiście jest ich jeszcze więcej, ale takie okazje wymagają pojawienia się w sklepie z odzieżą, jeżeli nie mamy odpowiednich akcesoriów, które pozwolą nam się właściwie zaprezentować. Przede wszystkim panowie rozglądają się za gustownym garniturem - najlepiej, aby w takim zestawie znajdowała się piękna, czarna lub granatowa marynarka, czarne spodnie, kamizelka, a także biała koszula. Warto wybrać też muchę lub krawat, który zostanie założony pod szyję. Trzeba jednak bardzo ostrożnie przymierzać każde rodzaje garderoby, aby nie okazało się, że nogawki, czy rękawy są zbyt krótkie lub długie albo że nie możemy się wcisnąć w spodnie. Panie z kolei szukają przepięknych sukienek, a także butów na obcasie, które podkreślają ich wdzięk i elegancję. Ważna jest jednak także biżuteria - ozdoby potrafią ściągnąć uwagę obserwatorów z zewnątrz i wywrzeć właściwe wrażenie. Wśród najpopularniejszych dodatków są pierścionki, kolczyki i bransoletki. Trzeba je właściwie dobrać kolorystycznie i postarać się, aby były zrobione z najszlachetniejszego kruszcu. Hurtownia odzieży używanej: http://www.zarra-odziez.pl/ Jednocześnie duże znaczenie ma marka, gdyż zaufany producent zapewni nas, że mamy dobrej jakości i prestiżowy zarazem asortyment. Wszystko jednak ma swoją cenę, a ta z pewnością do najniższych nie będzie należeć. Dlatego ważną funkcję spełnia w tym przypadku używana biżuteria oraz używana odzież. Warto zapoznać się z ofertami, które proponuje importer odzieży używanej. Dzięki temu będziemy w stanie właściwie do okazji, elegancko, ale także tanio wyposażyć się na tę wspaniałą i jakże ważną dla nas przecież okazję. (...)

Opublikowany przez Tomasz Krzewiński | 2019-03-06

Jak dobrać idealną koszulę męską?

Skojarzone z tym artykułem: moda, odzież, ubiór, uroda, wizerunek

(...) dobrze dobrać męską koszulę. Wbrew pozorom takich instrukcji jest mnóstwo, a znajdziemy je m.in. na wielu stronach internetowych. Każdy taki poradnik powie nam, aby trzymać się pewnych zasad. Po pierwsze, kupując daną koszulę, na pewno trzeba ją po prostu przymierzyć. Gdy już będziemy mieć dane ubranie na sobie, sprawdźmy, czy nie ogranicza nam ono ruchów. Warto tutaj (...)

Opublikowany przez Anna Sudoł | 2015-09-10

Nowa mała czarna? Dresówka!

Skojarzone z tym artykułem: odzież, uroda, wizerunek

(...) Sklep z odzieżą dresową stał się dla nas synonimem wygody. Dzianina dresowa, jak się okazuje, nadaje się na wiele okazji i do tego jest komfortowa jak nasze domowe dresy. Czy to nie idealne mieć sukienkę, której wygodą nie dorównują ubrania do domowych porządków? Nie mówiąc o tym, że wyglądasz w niej jak milion dolarów.Na ubrania z tak zwanej dresówki może pozwolić sobie każda z nas. Nie ważne, czy pracujemy w kreatywnym (...)

Opublikowany przez Tomasz Krzewiński | 2015-08-14