Wiadomości o podobnej tematyce

 • Drugie czytanie budżetu na 2018 rok

  Dochody budżetu na 2018 r. będą wyższe o 3,5 proc., dzięki m.in. działaniom nakierowanym na odbudowę wpływów podatkowych - mówił przewodniczący komisji finansów publicznych Jacek Sasin (PiS) we wtorek podczas drugiego czytania projektu budżetu na 2018 r. - Platforma nie może poprzeć budżetu "dla rodziny PiS" rodziny Radia Maryja" - ocenił szef klubu PO Sławomir Neumann. Złożył wniosek o odrzucenie projektu, lecz także złożył poprawki zwiększające nakłady na ochronę zdrowia.

 • Czystki na ministerstwie finansów Uzbekistanu - zwolniono ponad 500 osób

  562 pracowników ministerstwa finansów Uzbekistanu zwolniono na związku z poleceniem prezydenta Szawkata Mirzijojewa, by resort "wykorzenił nieefektywność" pozbył się "szpiclów" szargających jego reputację - podał na środę Reuters, powołując się na uzbecką agencję UzA.

 • Eksperci: Sytuacja na Rosji powinna bardziej połączyć gospodarkę Polski krajów nadbałtyckich

  Polska ma historyczną szansę zacieśnić relacje gospodarcze polityczne z Litwą, Łotwą Estonią. Jeżeli rząd będzie lobbować za naszymi interesami, to z większą łatwością wygra, mając za sobą te kraje twierdzi ekonomista analityk gospodarczy Łukasz Białek.

 • Były menedżer Volkswagena skazany na więzienie na związku z aferą spalinową

  Były menedżer Volkswagena na Detroit Oliver Schmidt, który przyznał się, że pomagał firmie unikać przepisów dotyczących czystości powietrza, został skazany na siedem lat więzienia grzywnę na wysokości 400 tys. dol. - podał na czwartek serwis BBC.

Opublikowany przez Tomasz Krzewiński | 2015-08-14

Nowa mała czarna? Dresówka!

Sklep z odzieżą dresową stał się dla nas synonimem wygody.

Dzianina dresowa, jak się okazuje, nadaje się na wiele okazji i do tego jest komfortowa jak nasze domowe dresy. Czy to nie idealne mieć sukienkę, której wygodą nie dorównują ubrania do domowych porządków? Nie mówiąc o tym, że wyglądasz w niej jak milion dolarów.

Na ubrania z tak zwanej dresówki może pozwolić sobie każda z nas. Nie ważne, czy pracujemy w kreatywnym zawodzie, czy też ogranicza nas sztywny dress code. Granatowa spódnica ołówkowa z dzianiny sprawdzi się tu i tu. Wystarczy, że dodasz do niej ulubione dodatki. Dzianina dresowa ma to do siebie, że można ją nosić na wiele różnych sposobów, czego nie da się zrobić z elegancką spódnicą służbową. Ta będzie wyglądała dobrze tylko w zestawieniu ze szpilkami i aktówką. A zakup modnej spódnicy z dresu pozwoli nam na posiadanie uniwersalnego ubrania. Po pracy szpilki wystarczy wrzucić do torebki i zamienić na trampki. Sukienkę z dzianiny dresowej także można nosić na wiele sposobów. W wersji sportowej z trampkami bądź kolorowymi adidasami, a w eleganckiej z wysokimi szpilkami bądź szykownymi balerinami.

Sukienki dresowe są idealnym elementem garderoby dla każdej kobiety. Przy obecnym stylu życia zapewniają nam wygodę, komfort i piękny wygląd każdego dnia.

Fotografie:

uroda
wizerunek
odzież

Drugie czytanie budżetu na 2018 rok

Dochody budżetu na 2018 r. będą wyższe o 3,5 proc., dzięki m.in. działaniom nakierowanym na odbudowę wpływów podatkowych - mówił przewodniczący komisji finansów publicznych Jacek Sasin (PiS) we wtorek podczas drugiego czytani...