Wiadomości o podobnej tematyce

 • Czystki na ministerstwie finansów Uzbekistanu - zwolniono ponad 500 osób

  562 pracowników ministerstwa finansów Uzbekistanu zwolniono na związku z poleceniem prezydenta Szawkata Mirzijojewa, by resort "wykorzenił nieefektywność" pozbył się "szpiclów" szargających jego reputację - podał na środę Reuters, powołując się na uzbecką agencję UzA.

 • Eksperci: Sytuacja na Rosji powinna bardziej połączyć gospodarkę Polski krajów nadbałtyckich

  Polska ma historyczną szansę zacieśnić relacje gospodarcze polityczne z Litwą, Łotwą Estonią. Jeżeli rząd będzie lobbować za naszymi interesami, to z większą łatwością wygra, mając za sobą te kraje twierdzi ekonomista analityk gospodarczy Łukasz Białek.

 • Były menedżer Volkswagena skazany na więzienie na związku z aferą spalinową

  Były menedżer Volkswagena na Detroit Oliver Schmidt, który przyznał się, że pomagał firmie unikać przepisów dotyczących czystości powietrza, został skazany na siedem lat więzienia grzywnę na wysokości 400 tys. dol. - podał na czwartek serwis BBC.

 • Ekspert: Bruksela nie był na stanie powstrzymać budowy Nord Streamu 2

  Bruksela nie był na stanie powstrzymać budowy Nord Streamu 2. Gazociąg najprawdopodobniej powstanie, a wypowiedzi niemieckiego ministra spraw zagranicznych Sigmara Gabriela to potwierdzają - mówi Katja Yafimava, ekspertka Oxford Institute for Energy Studies.

Opublikowany przez Anna Sudoł | 2015-06-04

Kulturystyka - pierwsze kroki

W dzisiejszych czasach powiedzenie, że "sport to zdrowie", brane jest bardzo na poważnie, siłownia cieszy się bardzo dużą popularnością.

A co za tym idzie, coraz więcej młodych ludzi zaczyna się zastanawiać czy kulturystyka nie jest tym, czym chcieliby się zajmować w przyszłości jako profesjonalni kulturyści lub czy nie jest to po prostu dobra forma spędzania wolnego czasu.

Jeżeli już zdecydowaliśmy się pójść na siłownię i jesteśmy zdeterminowani by wykuć swoją wymarzoną sylwetkę, świetnym pomysłem będzie poproszenie o poradę trenera personalnego. Poradzi on nam jakie ćwiczenia powinniśmy wykonywać, w jaki sposób a także odpowie na nasze pytania. Ułoży też odpowiednią dietę, która stanowi główny filar rozwoju i będzie miała największy wpływ na przyrost masy ciała.

W późniejszym etapie rozwoju naszej sylwetki dieta będzie modyfikowana. W związku z tym możemy mieć problem z dostarczeniem organizmowi odpowiedniej ilości budulca do dalszego rozwoju. Z pomocą przychodzą nam odzywki, które są ważną częścią tego sportu, nie należy jednak mylić ich ze sterydami. Głównym składnikiem odżywek na masę jest BCAA. Ale jak działają aminokwasy rozgałęzione BCAA? Odpowiedź jest prosta, związki te pobudzają syntezę białek w organizmie oraz zwiększają wydzielanie hormonów anabolicznych, poza tym, podawane z węglowodanami, zmniejszają ilość tkanki tłuszczowej. Należy pamiętać, że trzeba je spożywać wraz z normalnymi posiłkami, ponieważ nasz organizm nie jest w stanie sam ich zsyntetyzować.

Jeżeli będziemy trzymać się zaleceń trenera i przestrzegać diety, szybko zauważymy efekty naszej pracy na siłowni. Wsparciem dla każdego sportowca amatora będą odżywki zakupione w sklepie z odżywkami Extrememuscle.pl.

Fotografie:

uroda
kosmetyki
wizerunek
sylwetka

Czystki na ministerstwie finansów Uzbekistanu - zwolniono ponad 500 osób

562 pracowników ministerstwa finansów Uzbekistanu zwolniono na związku z poleceniem prezydenta Szawkata Mirzijojewa, by resort "wykorzenił nieefektywność" pozbył się "szpiclów" szargających jego reputację - podał na środę Reu...