Kosmetyki

Zegarek damski - ponadczasowy gadżet

Skojarzone z tym artykułem: kosmetyki, uroda, wizerunek

(...) Zegarek damski przestał być jedynie praktycznym czasomierzem, jest obecnie designerskim elementem garderoby, często budującym wizerunek kobiety. Staje się także multifunkcyjnym urządzeniem, dyktującym aktywny tryb życia, często z elementem rywalizacji sportowej. Damskie zegarki stylizowane mogą być na biżuteryjne ozdoby kobiecego nadgarstka, od subtelnych cienkich łańcuszków po bardzo bogato zdobione bransolety (więcej przeczytasz na https://dolinski.pl/zegarki-damskie/). Naturalne kruszce, takie jak srebro, żółte czy różowe złoto, pięknie prezentują się zarówno jako materiał na pasek, jak i tarczę zegarka. Od klasycznego, minimalistycznego designu, aż po misternie zdobione kamieniami czy fantazyjnymi motywami- każdy z zegarków znajdzie swoją amatorkę. Po erze cyfrowych, nowoczesnych zegarków, wraca moda na klasyczne, analogowe cudeńka. Modne są (...)

Opublikowany przez Anna Sudoł | 2016-07-06

Piękna każdego dnia

Skojarzone z tym artykułem: kosmetyczka, kosmetyki, uroda, wizerunek

(...) zadba o twoją urodę i sprawi, że zaczniesz patrzeć optymistycznie. Profesjonalna obsługa, sprzęt i produkty najwyższej jakości stanowią gwarancję naszych usług. A może dzisiaj myślałaś także o paznokciach? Chodzą głosy, że blady róż i błękit to kolory przyszłego sezonu. Może warto, aby właśnie te kolory zagościły na twoich paznokciach? Wypielęgnowane dłonie to (...)

Opublikowany przez Kalina Szymańska | 2015-12-14

Kulturystyka - pierwsze kroki

Skojarzone z tym artykułem: kosmetyki, sylwetka, uroda, wizerunek

(...) W dzisiejszych czasach powiedzenie, że "sport to zdrowie", brane jest bardzo na poważnie, siłownia cieszy się bardzo dużą popularnością. A co za tym idzie, coraz więcej młodych ludzi zaczyna się zastanawiać czy kulturystyka nie jest tym, czym chcieliby się zajmować w przyszłości jako profesjonalni kulturyści lub czy nie jest to po prostu dobra forma spędzania wolnego czasu.Jeżeli już zdecydowaliśmy się pójść na siłownię i (...)

Opublikowany przez Anna Sudoł | 2015-06-04

Trudna sztuka obdarowywania

Skojarzone z tym artykułem: biżuteria, kosmetyki, uroda, wizerunek

(...) więc być trudną sztuką. Ale jest też sztuką, którą warto opanować, żeby sprawiać radość swoim najbliższym.Wielu mężczyzn od zawsze zachodzi w głowę - jaki będzie najlepszy prezent od ukochanego mężczyzny dla ukochanej kobiety? Prezent osobisty, ale nie zawstydzająco intymny i prezent, który pokaże ukochanej kobiecie zaangażowanie w związek. Markowy zegarek dla kobiety to doskonały pomysł. Zegarek należy do grona (...)

Opublikowany przez Tomasz Krzewiński | 2015-05-30