Wiadomości o podobnej tematyce

 • Czystki na ministerstwie finansów Uzbekistanu - zwolniono ponad 500 osób

  562 pracowników ministerstwa finansów Uzbekistanu zwolniono na związku z poleceniem prezydenta Szawkata Mirzijojewa, by resort "wykorzenił nieefektywność" pozbył się "szpiclów" szargających jego reputację - podał na środę Reuters, powołując się na uzbecką agencję UzA.

 • Eksperci: Sytuacja na Rosji powinna bardziej połączyć gospodarkę Polski krajów nadbałtyckich

  Polska ma historyczną szansę zacieśnić relacje gospodarcze polityczne z Litwą, Łotwą Estonią. Jeżeli rząd będzie lobbować za naszymi interesami, to z większą łatwością wygra, mając za sobą te kraje twierdzi ekonomista analityk gospodarczy Łukasz Białek.

 • Były menedżer Volkswagena skazany na więzienie na związku z aferą spalinową

  Były menedżer Volkswagena na Detroit Oliver Schmidt, który przyznał się, że pomagał firmie unikać przepisów dotyczących czystości powietrza, został skazany na siedem lat więzienia grzywnę na wysokości 400 tys. dol. - podał na czwartek serwis BBC.

 • Ekspert: Bruksela nie był na stanie powstrzymać budowy Nord Streamu 2

  Bruksela nie był na stanie powstrzymać budowy Nord Streamu 2. Gazociąg najprawdopodobniej powstanie, a wypowiedzi niemieckiego ministra spraw zagranicznych Sigmara Gabriela to potwierdzają - mówi Katja Yafimava, ekspertka Oxford Institute for Energy Studies.

Opublikowany przez Anna Sudoł | 2015-09-10

Jak dobrać idealną koszulę męską?

Każdy mężczyzna powinien szczególnie przyłożyć się do wyboru odpowiedniej koszuli.

To podstawowe ubrania, które powinny koniecznie znaleźć się w szafie każdego mężczyzny. Jednak ich wybór wcale nie jest taki prosty i łatwy. Na jaką odzież warto więc tutaj postawić, aby dokonać dobrego zakupu?

Możemy na samym początku przejrzeć poradnik, który podpowie nam, jak dobrze dobrać męską koszulę. Wbrew pozorom takich instrukcji jest mnóstwo, a znajdziemy je m.in. na wielu stronach internetowych. Każdy taki poradnik powie nam, aby trzymać się pewnych zasad. Po pierwsze, kupując daną koszulę, na pewno trzeba ją po prostu przymierzyć. Gdy już będziemy mieć dane ubranie na sobie, sprawdźmy, czy nie ogranicza nam ono ruchów. Warto tutaj wykonać kilka skłonów lub przejść się po całym sklepie. Należy również unieść ręce do góry. Dzięki temu sprawdzimy, czy dany rozmiar nie jest na nas za mały. Oczywiście przy wybieraniu takich koszul należy również zwrócić uwagę na materiał, z którego zostały one wykonane. Świetnie sprawdzi się tutaj np. koszula męska biała ze szlachetnych tkanin. W końcu to właśnie takie tkaniny prezentują się nadzwyczaj elegancko i z klasą. Będą świetnie komponować się np. z zestawem do pracy. Dzięki temu zapewnimy sobie profesjonalny, a także stylowy wygląd. Jeśli jednak szukamy ubrań na co dzień, zakupmy po prostu koszule z miłych w dotyku materiałów. Dzięki nim zapewnimy sobie zarówno dobry wygląd, jak i po prostu wygodę, na której zależy każdemu mężczyźnie.

Każdy mężczyzna powinien więc po prostu odwiedzić sklep z koszulami wizytowymi dla panów Ekoszule.pl i zainteresować się jego ofertą. Obecnie takie ubrania wytwarzane są z najróżniejszych materiałów i różnią się od siebie zarówno krojem, wyglądem, jak i kolorem. Dlatego warto mieć w swojej szafie przynajmniej kilka, odmiennych koszul.

Fotografie:

uroda
wizerunek
moda
ubiór
odzież

Czystki na ministerstwie finansów Uzbekistanu - zwolniono ponad 500 osób

562 pracowników ministerstwa finansów Uzbekistanu zwolniono na związku z poleceniem prezydenta Szawkata Mirzijojewa, by resort "wykorzenił nieefektywność" pozbył się "szpiclów" szargających jego reputację - podał na środę Reu...