Wiadomości o podobnej tematyce

 • Deweloperzy nie hamują z podażą. Nowe mieszkania rosną jak grzyby po deszczu

  Na rynku deweloperskim lokomotywa inwestycyjna nie zwalnia. Firmy zachęcone świetną sprzedażą budują jak szalone. Pobijane są kolejne rekordy na zakresie liczby nowych, oddanych mieszkań projektów na realizacji. Pytanie - co będzie - gdy rynek spowolni? a może grozi nam nadpodaż?

 • Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

  Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na komunikacie. PGNiG ocenia, że wniosek był niezasadny.

 • Podatkowe uszczelki: Fiskus kupi puste faktury, aby wyłapywać lewe koszty

  Projekt przepisów, który umożliwi fiskusowi kupowanie pustych faktur, był gotowy. Z nowego prawa urzędnicy skorzystają zapewne dopiero na drugiej połowie roku.

 • "Coradia iLint" - pierwszy na świecie pociąg na wodorowe ogniwa paliwowe

  "Coradia iLint" może zrewolucjonizować regionalne przewozy pasażerskie nie tylko na Niemczech. Ten pierwszy na świecie niskopodłogowy pociąg regionalny nie powoduje emisji CO2 był wyjątkowo cichy podczas jazdy.

Opublikowany przez Anna Sudoł | 2017-12-14

Botoks - co warto wiedzieć?

Faktem, jest że z roku na rok zabiegi chirurgii plastycznej stają się bardziej popularne.

Do ich czołówki należą, te związane z procedurą zmian nieinwazyjnych. Do najbardziej znanych zabiegów z tej kategorii zalicza się stosowanie botoksu. 
Botoks to oczyszczona toksyna botulinowa typ A, którą stosuje się w likwidacji zmarszczek mimicznych. Jest wstrzykiwana w bardzo małych ilościach w określonych obszarach twarzy. Powoduje paraliż starannie wybranego mięśnia. Działanie botoksu polega na blokowaniu wiadomości nerwowych pochodzących z mózgu do tego mięśni, co powoduje wstrzymanie jego aktywności. 

Efekt ten utrzymuje się na ogół około sześciu miesięcy. Potem działanie toksyny botulinowej nieco słabnie, chociaż zdarzają się osoby, które zauważają je nawet przez 8-10 miesięcy. Botoks, aktualnie jest najpopularniejszą i najbardziej skuteczną metodą w zwalczaniu zmarszczek mimicznych.Sprawia, że rysy stają się łagodne, a twarz wygląda kilka lat młodziej. Botoks może być również stosowany w okolicach linii ust. Jest tutaj jednak nieco mniej skuteczny, ponieważ w tych okolicach mamy do czynienia z intensywnymi ruchami mimicznymi. Dlatego, więc zabieg ten możne wygładzić zmarszczki wokół ust do pewnego stopnia. 
Cały czas bowiem wykorzystujemy wiele mięśni z tej okolicy twarzy do jedzenia i rozmowy, co oznacza, że ​​tylko niektóre z nich mogą być czasowo sparaliżowane. Trzeci typ zmarszczek, które można ograniczyć przez stosowanie botoksu to tak zwane kurze łapki. Zmarszczki te powstają z wiekiem, w kącikach, z powodu dużej częstotliwości używania mimiki. Ponownie, przez blokowanie wiadomości nerwowych, botoks zabezpiecza przed eksploatacją mięśni. Zabiegi z zastosowaniem botoksu są niewątpliwie bardzo dobrym rozwiązaniem, aby dłużej zachować młodzieńczy wygląd. Dzięki nim można powstrzymywać upływający czas. Trzeba jednak stosować je z umiarem aby zachować indywidualny charakter rysów twarzy. Oczywiście przed każdym zabiegiem trzeba omówić go z chirurgiem kosmetycznych, ponieważ jest to zła ingerencja medyczna może spowodować powikłania zdrowotne, które na pewno są o wiele groźniejsze niż dbałość o wygląd.
Źródło: http://www.lemone.pl

 • Beauty Club Lemone

  ul. Okólna 62
  42-218 Częstochowa
  rejestracja / kosmetyka 608-05-28-00
  medycyna estetyczna: 698-15-73-14
  tel. stacjonarny: 34-368-16-09
  rejestracja@lemone.pl

  http://www.lemone.pl

Fotografie:

stosowanie botoksu

Deweloperzy nie hamują z podażą. Nowe mieszkania rosną jak grzyby po deszczu

Na rynku deweloperskim lokomotywa inwestycyjna nie zwalnia. Firmy zachęcone świetną sprzedażą budują jak szalone. Pobijane są kolejne rekordy na zakresie liczby nowych, oddanych mieszkań projektów na realizacji. Pytanie - co ...